29 Mayıs 2011 Pazar

Kısa Kısa #4

Twitter, Blogger'ı bitirdi diyorlardı 6 ay önce. 6 aylık askeri performans dönüşü bitme olayı bi kademe daha artmış sanki. Ya yazacak şey bulamıyorum ya da twitter -a.k.a mini blog- ile uğraşmaktan blog'a vakit kalmıyor. Yazarken keyif alarak yazıyordum. Şimdi ise resmen konu arıyorum. Bu ilk madde kısa bi saçmalamaya gitsin.

Önümüzdeki günlerde güzel yemek tarifleri, yaz içkileri tarifleri modunda 1-2 şey karalamayı düşünüyorum.

Birikmiş oldukça dizi, film var. Şu son 6 ay içinde mutlaka izle kategorisine giren kafamda belirlediğim filmler var. Sırayla aradan çıkarmak lazım. Av Mevsimi, Black Swan, Siyah-Beyaz, The Ghost Writer, True Grit, New York'ta Beş Minare ve Casino olarak gidiyor.

İzlediğim bir kaç 4. sezon bölümünden sonra rahatlıkla şunu söyleyebilirim ki The Big Bang Theory kaldığı yerden devam ediyor. How I Met Your Mother bitti. Sönük sezon finali olmuş. Spartacus : Blood and Sand'den sonra 2. sezon Spartacus : Gods of the Arena izlenebilir. Blue Mountain State, Leverage da bu süreci nasıl atlatacağıma bağlı. Er ya da geç onları da izlerim.

Askerde 10'a yakın kitap bitirdim. En etkileyicisi olarak "Oda - Emma Donoghue" diyebilirim. Adem Fawer'ın Olasılıksız ise tam bir düş kırıklığı oldu.

Şu blog'a da göz atıp elinizde olan forma varsa iletişime geçerseniz sevinirim: http://www.besiktasformakoleksiyonu.blogspot.com/

Şimdilik bu kadar...

Hiç yorum yok: